



58 953 ₴
Кутер Sammic K-41 — професійний одношвидкісний кутер для подрібнення, змішування та приготування різноманітних продуктів у ресторанах, кулінаріях, виробничих кухнях та закладах громадського харчування.
Модель оснащена чашею об’ємом 4,4 літра та працює зі швидкістю 1500 об/хв, забезпечуючи швидку та рівномірну обробку продуктів. У кришці передбачений спеціальний отвір для додавання інгредієнтів під час роботи без зупинки обладнання.
Кришка та чаша обладнані надійними фіксаторами для максимально щільного прилягання та безпечної експлуатації. Кутер має просту електронну панель керування та підтримує можливість розширення функціоналу шляхом встановлення овочерізальної головки.
| Місткість, л: |
4.4 |
| Швидкість, об./хв: | 1500 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 800 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 252 |
| Глибина, мм: | 309 |
| Висота, мм: | 432 |
| Вага, кг: | 14,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 800 Вт |
| Вага | 14.2 кг |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 252 мм |
| Висота | 434 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 4 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм місткості | 4.4 л |