
14 839 ₴
Сиротерка Fimar GR8D — це професійне обладнання для швидкого та якісного подрібнення сиру, сухарів та інших продуктів у закладах громадського харчування.
Модель має міцну конструкцію з полірованого алюмінію, що забезпечує довговічність і стійкість до зношування. Робочий валик виготовлений із нержавіючої сталі, що гарантує гігієнічність та ефективну роботу.
Завантажувальний отвір розміром 105×65 мм дозволяє зручно подавати продукт без додаткової підготовки. Для безпечної експлуатації передбачено нижню захисну решітку та мікроперемикач на важелі притискання.
Висока швидкість обертання — 1400 об/хв — забезпечує швидке та рівномірне подрібнення.
| Виробник: | GR8D (220) |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.37 |
| Напруга, В: | 220В |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Висота, мм: | 310 |
| Вага, кг: | 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Fimar |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.37 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип керування | Електрична |
| Максимальна продуктивність | 20 кг/год |