
129 325 ₴
Картоплечистка Sammic PES-20 з функцією сушки — це професійне обладнання для швидкого очищення та подальшого обсушування картоплі, що ідеально підходить для закладів громадського харчування та виробничих кухонь.
Модель забезпечує разове завантаження до 20 кг для очищення та до 2 кг для сушіння, що дозволяє ефективно обробляти великі обсяги продукції. Корпус виконаний із нержавіючої сталі, що гарантує довговічність і відповідність санітарним нормам.
Робоча платформа з алюмінію покрита абразивом із карбіду кремнію для якісного та швидкого очищення. Система зворотного клапана подачі води підвищує безпеку експлуатації, а герметична панель керування зі ступенем захисту IP65 забезпечує надійність навіть у вологому середовищі. Зручна відкидна кришка спрощує завантаження та вивантаження продукту.
| Максимальна загрузка, кг: | 20 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 550 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 433 |
| Глибина, мм: | 635 |
| Висота, мм: | 786 |
| Вага, кг: | 39 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sammic |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 550 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 433 мм |
| Висота | 786 мм |
| Вага | 39 кг |