



177 354 ₴
Слайсер Dadaux Major Slice 350 Vertical — це професійний вертикальний ручний слайсер, призначений для точної та безпечної нарізки м’ясних і гастрономічних продуктів у закладах громадського харчування та на виробництві.
Модель оснащена ножем діаметром 350 мм, що забезпечує ефективну роботу з великими продуктами. Система Variocut дозволяє точно регулювати товщину нарізки в діапазоні від 0 до 25 мм з високою точністю до 0,3 мм.
Слайсер має міцний корпус із нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує довговічність, гігієнічність і стійкість до корозії. Завдяки зубчастій передачі забезпечується надійна та стабільна робота обладнання. Високий рівень захисту IP67 дозволяє безпечно використовувати пристрій навіть у вологому середовищі.
Заточувальний камінь простий у використанні, а тримач продукту можна мити в посудомийній машині, що значно спрощує догляд за обладнанням.
| Діаметр ножа, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 25 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 470 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Франція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 769 |
| Глибина, мм: | 783 |
| Висота, мм: | 525 |
| Вага, кг: | 68 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dadaux |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 470 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Глибина | 783 мм |