

72 636 ₴
Овочерізка Hallde RG-100 — це професійне обладнання для швидкої та універсальної нарізки овочів, фруктів та інших продуктів у закладах громадського харчування, кухнях і харчових виробництвах.
Модель дозволяє виконувати різні види нарізки: кубиками, скибками, соломкою, шинкування та натирання. Завдяки високій продуктивності до 300 кг/год пристрій підходить для інтенсивного використання.
Корпус, циліндр і штовхач виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву, а ріжучі елементи — з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і гігієнічність. Похилий корпус із завантажувальним циліндром діаметром 56 мм у формі напівмісяця робить роботу зручнішою та швидшою.
Машина працює на одній швидкості 350 об/хв, оснащена системою безпеки з двома запобіжними вимикачами та високим ступенем захисту (IP44, IP65 для кнопок), що гарантує безпечну експлуатацію.
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Тип: | овочерізка |
| Швидкість, об/хв: | 350 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 250 |
| Напруга, В: | 220–230 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюмінієвий сплав |
| Країна виробник: | Швеція |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 215 |
| Глибина, мм: | 425 |
| Висота, мм: | 495 |
| Вага, кг: | 16.4 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hallde |
| Країна виробник | Швеція |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Висота | 455 мм |
| Вага | 16.4 кг |