
195 711 ₴
Машина для приготування пасти Fimar MPF8N — це професійне обладнання для виробництва свіжої пасти різних видів, яке широко використовується в ресторанах, пастеріях і закладах громадського харчування.
Модель має міцний корпус, покритий зносостійкою фарбою, що захищає від подряпин і механічних пошкоджень. Діжа та місильний гак виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, що забезпечує високу гігієнічність і довговічність. Для безпечної роботи передбачено мікровимикач на кришці.
У комплекті є ніж для нарізання макаронних виробів, а також можливість використання змінних бронзових штампів для отримання пасти різних форм.
| Максимальне завантаження тіста, кг: | 8 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 1000 |
| Напруга, В: | 380–400 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 450 |
| Глибина, мм: | 720 |
| Висота, мм: | 750 |
| Вага, кг: | 87 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 720 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Тестораскатка-лопшерізка |
| Напруга | 220 В |
| Привод | Електричний |