
20 410 ₴
Подрібнювач льоду ROGM (Fimar) — це компактне настільне обладнання для швидкого та ефективного подрібнення льоду, яке ідеально підходить для барів, кафе та ресторанів. Модель поєднує високу продуктивність, надійність і простоту у використанні.
Пристрій оснащений місткою склянкою з нержавіючої сталі об’ємом 3 літри, що забезпечує гігієнічність і довговічність. Для безпечної роботи передбачено мікровимикач на кришці. Завдяки можливості регулювання розміру льоду, можна отримати потрібну фракцію для різних напоїв і десертів.
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Об'єм склянки, л: | 3 |
| Максимальна швидкість, об/хв: | 800 |
| Тип завантаження: | вертикальний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 150 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 210 |
| Глибина, мм: | 380 |
| Висота, мм: | 490 |
| Вага, кг: | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Felsinea |
| Країна виробник | Італія |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 490 мм |