
18 204 ₴
Пристрій оснащений чашею об’ємом 3 літри з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і гігієнічність. Корпус виготовлений з екструдованого алюмінію з боковими панелями з ABS-пластику, що гарантує міцність конструкції. Двигун із непрямим редуктором забезпечує стабільну роботу та оптимальну продуктивність.
Відкидна кришка з мікроперемикачем і система безпеки роблять експлуатацію максимально безпечною. Регулятор ступеня подрібнення дозволяє налаштувати потрібну фракцію льоду відповідно до потреб.
| Матеріал: | алюміній,нержавіюча сталь |
| Об'єм склянки, л: | 3 |
| Максимальна швидкість, об/хв: | 800 |
| Тип завантаження: | вертикальний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 150 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 205 |
| Глибина, мм: | 285 |
| Висота, мм: | 491 |
| Вага, кг: | 5,2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Felsinea |
| Країна виробник | Італія |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 285 мм |
| Висота | 491 мм |