
16 071 ₴
Міксер молочний FRE 2 CE (La Felsinea) — це професійне обладнання для приготування молочних коктейлів, яке чудово підходить для кафе, барів та закладів громадського харчування. Модель поєднує надійність, простоту використання та високу продуктивність.
Корпус виготовлений з міцного алюмінію, що забезпечує довговічність і стійкість до інтенсивної експлуатації. Механічне керування робить процес роботи інтуїтивно зрозумілим і зручним. Завдяки наявності двох склянок можна одночасно готувати кілька напоїв, що значно підвищує ефективність роботи.
| Кількість постів: | 2 |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал виробу: | алюміній |
| Об'єм склянки, л: | 0,55 |
| Швидкість, об/хв: | 14 000 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 160 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 195 |
| Висота, мм: | 485 |
| Вага, кг: | 7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Felsinea |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1.6 Вт |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 485 мм |