


121 724,40 ₴
Завдяки великому корисному об’єму дводверна шафа забезпечує зручну експозицію товарів. Верхнє та бічне LED-підсвічування у поєднанні з білим внутрішнім оздобленням створюють відмінну видимість продукції та привабливу подачу. Двері мають механізм автоматичного закривання, що підвищує зручність у щоденній експлуатації.
Корпус виконаний із оцинкованого фарбованого металу з пінополіуретановою ізоляцією, що забезпечує високу міцність, герметичність і відмінні теплоізоляційні властивості. Усередині — металеві полиці з порошковим покриттям, які витримують значні навантаження та мають можливість регулювання.
| Діапазон робочих температур, °C: | +1...+10 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Об'єм, л: | 1408 |
| Потужність, кВт: | 6,4 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1340 |
| Ширина, мм: | 800 |
| Висота, мм: | 2085 |
| Вага, кг: | 267 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.4 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1340 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 2085 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1408 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |