
151 394,40 ₴
Морозильна вітрина JUKA M18Q — це ексклюзивна модель, призначена для реалізації вагового морозива (джелато). Вона поєднує сучасний дизайн, високу функціональність і якісну презентацію продукції, що робить її ідеальним рішенням для кафе, кондитерських і закладів HoReCa.
Модель оснащена низькоемісійним склопакетом ISO COMFORT, який забезпечує максимальну видимість продукції та запобігає утворенню конденсату на склі. Внутрішній корпус виготовлений із пластифікованого металу, що гарантує довговічність і простоту догляду.
Вітрина має енергоощадне LED-підсвічування та працює на системі статичного холоду, що дозволяє не лише ефектно демонструвати продукцію, а й зберігати її навіть після закриття закладу. Завдяки трубчастому конденсатору, розміщеному по корпусу, обладнання не потребує складного технічного обслуговування.
| Діапазон робочих температур, °C: | -14 .. -23 |
| Об'єм, л: | 844 |
| Температурний регулятор: | електромеханічний |
| Тип кришки: | гнуте скло |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 7,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1666 |
| Ширина, мм: | 906 |
| Висота, мм: | 1248 |
| Вага, кг: | 135 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Номінальна споживана потужність | 7.6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1666 мм |
| Ширина | 906 мм |
| Висота | 1248 мм |
| Вага | 135 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1062 л |