
96 388,80 ₴
Обладнання має два окремі відсіки з різними температурними режимами:
Це дозволяє одночасно зберігати як повністю заморожену, так і охолоджену продукцію. Бонета працює на статичному охолодженні та має ручне розморожування.
| Діапазон робочих температур, °C: | -14 .. -23 та 5..+5 |
| Об'єм, л: | 1062 |
| Температурний регулятор: | електромеханічний |
| Тип кришки: | гнуте скло |
| Комплектація: | 6 корзин |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 5,3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 2001 |
| Ширина, мм: | 1001 |
| Висота, мм: | 982 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Номінальна споживана потужність | 5.3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2001 мм |
| Ширина | 1001 мм |
| Висота | 982 мм |
| Вага | 140 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1062 л |