
48 142,80 ₴
Морозильна скриня JUKA M700SF — це професійне комерційне холодильне обладнання, призначене для зберігання та продажу різних продуктів. Особливістю моделі є скошене скло та LED-підсвітка, що забезпечують кращу оглядовість товару та його привабливу презентацію.
Корона обладнання виготовлена з міцного ударостійкого ABS-пластику із захисним покриттям PMMA. Широка палітра кольорів дозволяє підібрати техніку під стиль будь-якої торгової точки. Обладнання енергоефективне та стабільно працює при температурі навколишнього середовища до +35°C.
| Діапазон робочих температур, °C: | -5°…+5° |
| Об'єм, л: | 678 |
| Температурний регулятор: | електронний |
| Тип кришки: | гнуте скло |
| Комплектація: | 8 корзин |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4,6 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1908 |
| Ширина, мм: | 667 |
| Висота, мм: | 916 |
| Вага, кг: | 93 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Номінальна споживана потужність | 4.6 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1908 мм |
| Ширина | 667 мм |
| Висота | 916 мм |
| Вага | 93 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 678 л |