
206 142 ₴
Холодильна гастрономічна вітрина JUKA FDI E — кутовий модуль, створений для компонування ліній або острівних торгових рішень на базі серії FDI. Модель забезпечує ефективну та привабливу викладку продукції, дозволяючи максимально використовувати торговий простір у супермаркетах і гіпермаркетах. Призначена для викладки молочних, сирних, ковбасних, м’ясних та рибних продуктів.
Вітрина виконана в сучасному дизайні для середнього та преміального сегмента. Система динамічного охолодження забезпечує рівномірну температуру по всій зоні викладки. Фронтальне гартоване скло має додатковий обдув, бокові елементи виконані зі склопакетів. Робочі поверхні та зона викладки виготовлені з нержавіючої сталі. Модель оснащена енергозберігаючою LED підсвіткою та системою підйому фронтального скла на газліфтах для зручного обслуговування. Передбачена можливість конфігурації під острівні рішення та різні варіанти комплектації.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0°...+8° |
| Підсвітка: | є |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Напруга, В: | 220-240 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1240 |
| Довжина, мм: | 2120 |
| Висота, мм: | 1255 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2120 мм |
| Ширина | 1240 мм |
| Висота | 1255 мм |
| Вага | 206 кг |