
93 189,60 ₴
Модель оснащена містким охолоджувальним боксом для зберігання запасів продукції. Доступна опція фронтального скла з газліфтами для зручного обслуговування. Вітрина може бути пофарбована в індивідуальний колір та оснащена додатковими опціями підсвітки. Також передбачена можливість об’єднання декількох модулів у суцільну лінію.
| Діапазон робочих температур, °C: | -2°...+8° |
| Об’єм л: | 200 |
| Підсвітка: | є |
| Тип встановлення: | підлоговий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Споживання електроенергії (при 25°C), кВт: | 4,2 / 4,1 |
| Напруга, В: | 220-240 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Україна |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 1120 |
| Довжина, мм: | 1200 |
| Висота, мм: | 1250 |
| Вага, кг: | 140 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Україна |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 1120 мм |
| Висота | 1250 мм |
| Вага | 140 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 200 л |