
30 541,52 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGBPF852 з гладкою робочою поверхнею призначена для професійних кухонь із високим навантаженням. Три незалежні зони нагріву забезпечують гнучке приготування різних страв із рівномірним розподілом тепла, що підходить для інтенсивної експлуатації.
Модель виготовлена з нержавіючої сталі AISI 304 та оснащена системою збору жиру з висувним піддоном і захистом від розбризкування. Настільне виконання дозволяє економити простір, а електрозапалювання та просте керування забезпечують зручність у щоденній роботі.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 3 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | пропан |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 820 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 235 |
| Вага, кг: | 32 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Висота | 235 мм |