
23 196,26 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGBPF652 з гладкою робочою поверхнею призначена для професійного використання на кухнях з середнім навантаженням. Завдяки двом зонам нагріву забезпечується рівномірний розподіл тепла та можливість одночасного приготування різних страв із мінімальною кількістю олії.
Модель виконана з нержавіючої сталі AISI 304 і має систему збору жиру з висувним піддоном та захистом від розбризкування. Настільний формат робить її компактною та зручною в розміщенні, а просте керування та легке очищення підходять для щоденного інтенсивного використання.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 2 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | пропан |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 620 |
| Глибина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 235 |
| Вага, кг: | 25,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Вага | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 235 мм |