



117 186,18 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGB873MGG поєднує гладку та рифлену робочу зони, що дозволяє одночасно готувати різні типи страв. Дві незалежні зони нагріву забезпечують точний контроль температури, а універсальна поверхня підходить як для смаження, так і для гриль-приготування з мінімальною кількістю олії.
Модель виконана з нержавіючої сталі AISI 304 та оснащена системою збору жиру з висувним піддоном. Має п’єзоелектричне запалювання, регулятор потужності та термоелемент безпеки.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | комбінована |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 13,8 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 94 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Комбінована |
| Номінальна споживана потужність | 13.8 кВт |
| Вага | 94 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 290 мм |