

78 778,75 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGB663MGG з комбінованою робочою поверхнею (гладка + рифлена) призначена для професійного приготування різноманітних страв. Гладка зона підходить для смаження та обсмаження, а рифлена — для створення гриль-ефекту. Забезпечує рівномірний розподіл тепла та дозволяє ефективно працювати з мінімальною кількістю олії або в режимі сухого приготування.
Модель оснащена системою збору жиру з висувним піддоном, п’єзоелектричним запалюванням і регулятором потужності. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304, що забезпечує довговічність і простоту очищення.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | комбінована |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 8 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 600 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 43 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Комбінована одностороння |
| Номінальна споживана потужність | 8 кВт |
| Вага | 43 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 290 мм |