



82 105,40 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGB479M з гладкою сатинованою поверхнею призначена для професійного приготування страв методом смаження або легкого обсмаження. Забезпечує рівномірний розподіл тепла, підходить для роботи з мінімальною кількістю олії або в режимі сухого приготування. Оптимально підходить для використання в закладах громадського харчування з високим навантаженням.
Модель має міцну конструкцію з нержавіючої сталі AISI 304 і оснащена системою збору жиру з висувним піддоном. Передбачено п’єзоелектричне запалювання, регулятор потужності та систему безпеки з термоелементом. Завдяки настільному формату легко інтегрується в професійні кухонні лінії серії Lorenzo 700.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6.9 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 50 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 6.9 кВт |
| Вага | 50 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 900 мм |