

61 314,22 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GGB363M призначена для професійного приготування страв на гладкій робочій поверхні. Підходить для сухого смаження або з мінімальною кількістю олії, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла та стабільну роботу. Компактний настільний формат дозволяє економити робочий простір і зручно використовувати обладнання в професійних кухнях.
Модель оснащена системою збору жиру з висувним піддоном, п’єзоелектричним запалюванням і регулятором потужності. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі AISI 304 із сатинованою поверхнею, що гарантує міцність і простоту очищення. Підходить для роботи на природному або балонному газі.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 4 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 300 |
| Глибина, мм: | 600 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 24 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Вага | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 290 мм |