
29 783,52 ₴
Овочерізка GGM Gastro GEH5 призначена для професійного швидкого нарізання овочів, фруктів і твердих продуктів. Оснащена дисками та круглими терками, забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні. Підходить для використання в ресторанах, кухнях і харчових виробництвах.
Модель має сучасний компактний дизайн, працює тихо та зручно очищується. Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, що забезпечує міцність і довговічність. Нарізка сиру можлива тільки в замороженому вигляді.
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 550 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | алюмій |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 246 |
| Глибина, мм: | 614 |
| Висота, мм: | 506 |
| Вага, кг: | 22,5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 246 мм |
| Висота | 506 мм |
| Вага | 22.5 кг |