
169 882,16 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GBPGGB873F з гладкою глянцевою робочою поверхнею призначена для професійного приготування страв на інтенсивному нагріві. Забезпечує рівномірний розподіл тепла, що дозволяє ефективно смажити м’ясо, рибу та овочі. Глянцеве покриття спрощує очищення та підвищує зручність щоденного використання.
Модель працює на газі та розрахована на інтенсивну експлуатацію в закладах громадського харчування. Міцна конструкція забезпечує стабільність у роботі та відповідає вимогам професійної кухні щодо гігієни та безпеки.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 2 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 13,8 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 800 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 900 |
| Вага, кг: | 88 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 13.8 кВт |
| Вага | 88 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 900 мм |