
108 945,14 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GBPGGB479F з гладкою глянцевою поверхнею призначена для професійного приготування різних страв на інтенсивному нагріві. Забезпечує рівномірний розподіл тепла, що дозволяє якісно обсмажувати м’ясо, рибу та овочі. Глянцеве покриття полегшує очищення та робить роботу більш зручною.
Модель працює на газі та розрахована на щоденне використання в закладах громадського харчування. Міцна конструкція гарантує стабільність і відповідає вимогам професійної кухні щодо гігієни та безпеки.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6,9 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 700 |
| Висота, мм: | 1040 |
| Вага, кг: | 63 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 6.9 кВт |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1040 мм |