



150 451,67 ₴
Жарова газова поверхня GGM Gastro GBPB473B призначена для професійного приготування страв на рівній гладкій поверхні. Ідеально підходить для смаження м’яса, риби, овочів та інших продуктів у закладах громадського харчування. Забезпечує рівномірний розподіл тепла та стабільну роботу при інтенсивному використанні.
Модель працює на газі та має потужність 6,9 кВт, що дозволяє швидко досягати робочої температури. Конструкція розрахована на професійне використання та відповідає вимогам гігієни і безпеки.
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Матеріал робочої поверхні: | гладка |
| Регулятор потужності: | 1 |
| Тип жарочної поверхні: | гладка |
| Тип: | газ |
| Тип встановлення: | настільна |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 6,9 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 290 |
| Вага, кг: | 46 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Газ |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Номінальна споживана потужність | 6.9 кВт |
| Вага | 46 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 290 мм |