
64 263,16 ₴
Конвекційна піч GGM Gastro (EHTE776) — це електрична професійна піч без функції пари, розрахована на 4 рівні завантаження. Вона призначена для рівномірного випікання, запікання та приготування страв у стабільному сухому жарі, що особливо підходить для випічки, м’яса та напівфабрикатів.
Завдяки потужній конвекційній системі піч забезпечує рівномірний розподіл гарячого повітря по всій камері, що гарантує однакову якість приготування на всіх рівнях. Міцна конструкція та професійне виконання дозволяють використовувати її у закладах громадського харчування з середнім навантаженням.
| Фази: | 1 | |
| Гарантійний термін: | 12 місяців | |
| Основні характеристики | ||
| Потужність, кВт: | 6,2 | |
| Напруга, В: |
400 |
|
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь | |
| Країна виробник: | Німеччина | |
| Габарити | ||
| Ширина, мм: | 784 | |
| Глібіна, мм: | 774 | |
| Висота, мм: |
|
|
| Вага, кг: | 51,2 | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 3.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 784 мм |
| Загальна висота | 634 мм |
| Вага | 51.2 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |