

Ціну уточнюйте
Холодильник барний для напоїв GGM Gastro (BKTG1SN) — компактне рішення об’ємом 126 літрів для зберігання та охолодження напоїв у барах, кафе та інших закладах громадського харчування. Оснащений одними скляними дверима, що забезпечують зручний огляд вмісту та швидкий доступ у процесі роботи.
Модель поєднує практичність і ефективність, займає мінімум простору та підходить для щоденного використання. Конструкція легко очищується та відповідає вимогам гігієни.
Підключається до стандартної електромережі 220/240 V, має потужність 250 Вт і підходить для професійного використання.
| Тип шафи | барні |
|---|---|
| Кількість дверей | 1 |
| Напруга, В | 220 |
| Габарити | |
| Ширина, мм | 600 |
| Глибина, мм | 505 |
| Висота, мм | 895 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 895 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 220 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |