

119 076,29 ₴
Холодильник барний для напоїв GGM Gastro (BGSI435) — професійна модель об’ємом 435 літрів, призначена для ефективного зберігання та охолодження напоїв у закладах громадського харчування. Підходить для всіх типів пляшок і забезпечує зручний доступ до продукції завдяки двом скляним дверям. Цифровий термостат дозволяє точно контролювати температуру в діапазоні від +4 °C до +12 °C.
Система охолодження з рециркуляцією повітря забезпечує стабільне та рівномірне охолодження, а автоматична функція вимкнення підвищує енергоефективність. Корпус виконаний зі сталі з полімерним покриттям, двері — з подвійним склом, що гарантує надійність, довговічність і зручність у щоденному використанні. Внутрішнє LED-освітлення покращує огляд та презентацію продукції.
| Температурний режим | 4...+12 |
|---|---|
| Тип шафи | барні |
| Обсяг, л | 435 |
| Кількість дверей | 2 |
| Потужність, Вт | 489 |
| Напруга, В | 230 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Холодильний мінібар |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 435 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 820 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 435 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 2 шт. |