
49 142,29 ₴
Автоматичний слайсер / скиборізка GGM Gastro AAMH300 — професійне обладнання для автоматичної нарізки м’ясних виробів, сирів і гастрономії у закладах громадського харчування та торгівлі.
Оснащений ножем діаметром 300 мм, що забезпечує точну, рівномірну та якісну нарізку продуктів різної щільності.
Автоматичний режим роботи значно підвищує продуктивність і зменшує навантаження на персонал, що робить модель ідеальною для інтенсивного використання.
Працює від мережі 220–240 В, потужність становить 550 Вт, що забезпечує ефективну та стабільну роботу.
Міцна конструкція гарантує надійність, стійкість і довговічність обладнання.
| Діаметр ножа, мм: | 300 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 550 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: |
592 |
| Глибина, мм: | 580 |
| Висота, мм: | 696 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Вид обладнання | Автоматичний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 696 мм |
| Ширина | 592 мм |