





52 544,28 ₴
Слайсер GGM Gastro AMH350 — професійне обладнання для точної та рівномірної нарізки м’ясних виробів, сирів і гастрономії у закладах громадського харчування та торгівлі.
Оснащений ножем діаметром 350 мм, що дозволяє працювати з великими продуктами та забезпечує високу продуктивність і якість нарізки.
Працює від мережі 220–240 В, потужність становить 400 Вт, що гарантує ефективну та стабільну роботу навіть при інтенсивному використанні.
Міцна конструкція забезпечує надійність, стійкість і довговічність обладнання.
| Діаметр ножа, мм: | 350 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Товщина нарізки, мм: | 2…30 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, Вт: | 400 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: |
763 |
| Глибина, мм: | 629 |
| Висота, мм: | 546 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGM Gastro International |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 400 Вт |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 546 мм |
| Ширина | 763 мм |