



53 664 ₴
Одношвидкісний настільний куттер ємністю 6 літрів (різак/міксер/гомогенізатор) для хумусу, майонезу, м'яса та всіх видів овочів.
Високошвидкісна машина для приготування хумусу із кремоподібною консистенцією.
DPS (раніше DES) - надійний кутер на вашій кухні:
Форм-фактор прямого приводу
Завдяки конструкції із прямим приводом;
Ви отримуєте високу швидкість, низький рівень шуму та роботу без обслуговування.
Займає мало місця на вашому столі завдяки потужному форм-фактору із прямим приводом.
Прямий привод означає відсутність ременя для приводу ножового блоку.
Ніж кріпиться безпосередньо до валу двигуна.
Стандартна машина поставляється з 1500 об/хв. двигун, але ви можете вибрати 3000 об/хв.
Іншими перевагами є нове силіконове ущільнення кришки, найвища ємність для рідини в галузі та мала площа на столі.
Ніж для чаші є частиною сімейства Hummusmaster, що означає, що він підходить для ідеального вершкового хумусу.
Додатковий скребок дозволяє скоротити час обробки та отримати однорідні суміші.
Ви можете обробляти м'ясо та робити тісто.
Подрібнюйте тверді продукти чи технологічні рідини. Все в одній машині.
| Місткість, л: |
6 12 |
| Швидкість, об./хв: | 1500 |
| Тип: | куттер |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виготовлення корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Туреччина |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 270 |
| Глибина, мм: | 280 |
| Висота, мм: | 600 |
| Вага, кг: | 16 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yazicilar |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Максимальна швидкість обертання | 1500 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 16 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 600 мм |
| Внутрішні параметри | |
| Об'єм ємності | 12 л |
| Матеріал ножа | Нержавіюча сталь |