





540 510 ₴
| Витрата води, л/цикл: | 5 |
| Максимальний діаметр тарілок, мм: | 850 |
| Продуктивність, касет/год: | 30 |
| Розмір касети, мм: |
700х700х100 |
| Тривалість циклу мийки, сек: | 120/180/240/720 |
| Тип управління: | електронний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 8.55 |
| Напруга, В: | 380 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Продуктивність, тарілок/год: | 1200 |
| Країна виробник: | Італія |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 855 |
| Глибина, мм: | 850 |
| Висота, мм: | 1960 |
| Вага, кг: | 205 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sistema Project |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 855 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1960 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип обладнання | Посудомийна машина |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Тип обладнання | Однокамерне |