
899,39 ₴
Слайсер для чипсів Rauder ERP-10 — механічне обладнання, призначене для приготування спіральних чипсів у закладах громадського харчування, фаст-фудах і на виїзній торгівлі.
Продуктивність становить до 12 кг/год, що дозволяє ефективно обслуговувати потік клієнтів.
У комплект входять три леза, які забезпечують різні варіанти нарізки спіральних чипсів.
Робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує гігієнічність, довговічність і зручність у догляді.
Компактні розміри роблять апарат зручним для використання навіть в обмеженому просторі.
| Продуктивність, кг/ч | 12 |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 260 |
| Глибина, мм: | 140 |
| Висота, мм: | 140 |
| Вага, кг: | 1.5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | Ручний слайсер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Вага | 1.5 кг |