
4 711,08 ₴
Апарат для нарізки картоплі Rauder YPF-1 — механічне професійне обладнання, призначене для швидкого та рівномірного нарізання картоплі у закладах громадського харчування, ресторанах і фаст-фудах.
Модель оснащена чотирма комплектами ножів, що дозволяє отримувати різні типи нарізки: 7 мм, 10 мм, 14 мм, а також розрізання на 8 частин.
Робочі елементи виготовлені з нержавіючої сталі, що забезпечує гігієнічність, довговічність і стійкість до корозії.
Компактна конструкція дозволяє зручно розмістити апарат навіть на невеликій кухні.
| Призначення: | картоплерізка |
| Тип: | ручна |
| Основні характеристики | |
| Розмір ножів, мм: | 7, 10, 14 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 350 |
| Глибина, мм: | 205 |
| Висота, мм: | 240 |
| Вага, кг: | 5,2 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 205 мм |
| Вага | 5.2 кг |