
35 777,89 ₴
Картоплечистка Rauder HLP-15 — професійне обладнання для швидкого та ефективного очищення картоплі та інших коренеплодів у закладах громадського харчування, ресторанах і виробничих кухнях. Модель забезпечує високу продуктивність і значно економить час персоналу.
Максимальне завантаження становить 15 кг за один цикл, а продуктивність досягає 300 кг/год, що дозволяє ефективно працювати навіть при великому обсязі підготовки продуктів.
Модель оснащена таймером на 0–5 хвилин, що дає змогу контролювати процес очищення залежно від типу продукту. Знімна дежа спрощує вивантаження продуктів і очищення обладнання.
Передбачений фільтр для очищення стоку, що запобігає засміченню каналізації та підвищує зручність експлуатації.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, що гарантує довговічність, гігієнічність і стійкість до зношування.
| Завантаження, кг: | 15 |
| Продуктивність, кг/год: | 300 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.75 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 400 |
| Глибина, мм: | 540 |
| Висота, мм: | 1175 |
| Вага, кг: | 67 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.75 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1175 мм |