

8 694,08 ₴
Апарат для приготування хот-догів RAUDER HHD-1 – це надійний пристрій для швидкого та зручного приготування хот-догів у закладах фаст-фуду, кафе або інших закладах громадського харчування. Завдяки штирьовому принципу підігріву булочок до хрусткої текстури та паровому нагріванню сосисок, апарат забезпечує чудову якість приготованих страв.
Особливості
Апарат для приготування хот-догів RAUDER HHD-1 – це чудовий вибір для бізнесу, що надає популярний фаст-фуд, дозволяючи швидко та ефективно обслуговувати клієнтів.
| Кількість роликів: | штирьовий |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Виробник: | Rauder |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.50 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 530 |
| Глибина, мм: | 340 |
| Висота, мм: | 390 |
| Вага, кг: | 9.96 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Апарат |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 530 мм |
| Висота | 390 мм |
| Вага | 9.96 кг |