

5 953,09 ₴
Чебуречница Rauder JC-12 служить для смаження чебуреків, пончиків, а також продуктів, нарізаних скибочками (картопля фрі. Гриби, овочі, кільця кальмара), з повним зануренням в масло.
Виробник електричної Чебуречниці компанія Rauder надає гарантію 12 міс. на модель JC-12
| Кількість постів: | 1 |
| Кран зливу масла: | є |
| Об'єм ванни, л: | 12 |
| Розміри кошика, мм: | 490х330х180 |
| Тип: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавійка |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 680 |
| Глибина, мм: | 370 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 320 мм |
| Вага | 10 кг |