


21 414 ₴
Конвекційна піч Rauder LKP-1 призначена для випічки м'яса, риби, заморожених продуктів, кондитерських виробів.
Особливості:
Комплектація:
Виробник конвекционной печі компанія Rauder надає гарантію 12 міс. на модель LKP-1
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Кількість рівнів: | 4 |
| Тип управління: | електронне |
| Підсвітка: | є |
| Таймер, хв: | 0-60 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.67 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 595 |
| Глибина, мм: | 530 |
| Висота, мм: | 570 |
| Вага, кг: | 37 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Тип управління | Електронне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.67 кВт |
| Кількість рівнів | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
| Вага | 37 кг |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |