
7 923,18 ₴
Увага! Перед введенням в експлуатацію піч необхідно прогріти протягом 8 годин при температурі 300 ° C
Особливості:
Виробник професійної печі для піци компанія Rauder надає гарантію 12 міс. на модель BRP-4x20S
| Діаметр піци, мм: | 20 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+350 |
| Кількість камер: | 1 |
| Підставка: | є |
| Тип управління: | електронне |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 560 |
| Глибина, мм: | 570 |
| Висота, мм: | 280 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 280 мм |