

18 887,15 ₴
Гриль лавовий Rauder CLS-E використовують для приготування м'яса, риби та інших продуктів на решітці. Під гратами перебувають лава камені, який рівномірно розподіляють тепло по всій решітці.
Лавовий гриль Rauder CLS-E має три зони нагріву. Використовуються сталеві грати розміром 600х540 мм.
Корпус апарату виготовлений з нержавіючої сталі.
| Діапазон робочих температур, °C: | +50…+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Тип гриля: | лавовий |
| Тип жарочної поверхні: | решітка |
| Тип підключення: | електро |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 7.5 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 710 |
| Глибина, мм: | 730 |
| Висота, мм: | 375 |
| Вага, кг: | 55 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 375 мм |
| Вага | 55 кг |