
4 968,05 ₴
Теплові вітрини з 3 рівнями викладки використовуються для експозиції свіжоприготованих страв, які бажано тримати в теплі (курячі гриль, риба, хліб, піца, булочки, пиріжки тощо). Прозорі стінки забезпечують огляд продукції з усіх боків.
Ємності для зволоження в комплекті. Є підсвічування.
Дві решітчасті полиці розміром 600х300х250 мм.
| Діапазон робочих температур, °C: | +30…+100 |
| Кількість полиць: | 2 |
| Тип управління: | механічний |
| Підсвітка: | є |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.60 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 660 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 610 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Теплова вітрина |
| Тип управління | Механічне |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал дверей | Скло |
| Конфигурация стекла | Пряме |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 610 мм |
| Вага | 20 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.6 кВт |