
4 282,80 ₴
Професійна вафельниця Rauder ERG-6 для приготування Bubble Waffle або гонконгських вафель. Вафлі дивовижної форми, у вигляді кульок, так швидко стали популярними, що через кілька десятків років з’явилися сотні кафе та ресторанів по всьому світу, основною стравою яких є саме гонконгські вафлі.
Об'ємні пухирчасті гонконгські вафлі з начинкою всередині. Вафельниця Раудер призначена для випічки об'ємних вафель, такі вафлі подаються як самостійна страва або як десерт з наповненням фруктами, джемом, вершками або шоколадом. Подивитися вафельницю в роботі можна на відео нижче.
| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.40 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 220 |
| Глибина, мм: | 420 |
| Висота, мм: | 210 |
| Вага, кг: | 6 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.4 кВт |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Вага | 6 кг |