
6 766,82 ₴
Однокамерна вафельниця Rauder BWB-1 призначена для випікання об’ємних вафель (такі вафлі подаються як самостійна страва або як десерт з начинкою з фруктів, джему, вершків чи шоколаду)
1 пара робочих поверхонь: 2 вафлі. Нагрівання здійснюється одночасно зверху та знизу.
Час приготування вафель: близько 2,5 хв.
Основні робочі елементи виробу виконані з нержавіючої сталі та чавуну.
Ручки виконані з термостійкого матеріалу.
| Кількість вафель за 1 цикл: | 1 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Призначення: | для вафель |
| Терморегулятор, °C: | 50-300 |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 1.10 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 250 |
| Глибина, мм: | 500 |
| Висота, мм: | 190 |
| Вага, кг: | 9.5 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Рифлена |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 1.1 кВт |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Вага | 9.5 кг |