

5 418 ₴
Професійна електросковорода Rauder JBP-380 з нагріванням нижньої та верхньої поверхні сковороди, що значно прискорює час приготування м'ясних та рибних страв у кафе, ресторані, вуличній торговій точці. Двостороння електрична сковорода-млинець Раудер чудово справляється з приготуванням м'яса, риби, омлету, млинців, піци, курки з мінімальною кількістю олії та часу завдяки термостату з температурою від 50 до 300°C.
Сковорода електрична компактна і не важка, але при цьому має велику поверхню для смаження - розмір двох опалювальних поверхонь, що обігріваються, по 380 мм. Корпус виконаний із нержавіючої сталі з рівномірним розподілом нагрівального елемента по всій площі обладнання.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 380 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 1 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 2.40 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 430 |
| Глибина, мм: | 550 |
| Висота, мм: | 220 |
| Вага, кг: | 10 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Тип приладу | Млинниця |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2.4 кВт |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Вага | 10 кг |