
14 904,14 ₴
Електрична млинниця Rauder CB-40-2 на 2 млинці — професійне обладнання для смаження млинців та оладок у кафе, магазинах та вуличних торгових точках. Двосекційна млинниця Rauder для закладів фаст-фуду та громадського харчування з інтенсивним потоком відвідувачів.
Професійна млинниця Rauder CB-40-2 автоматично підтримує температурний режим. У процесі роботи термостат приладу за необхідності вмикатиме/вимикатиме нагрівальний елемент.
Великий діаметр чавунної поверхні робить роботу зручною. Корпус апарату для приготування млинців Rauder CB-40-2 виготовлений з нержавіючої сталі.
| Діаметр робочої поверхні, мм: | 400 |
| Діапазон робочих температур, °C: | +50...+300 |
| Кількість постів: | 2 |
| Матеріал корпуса: | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 3+3 |
| Напруга, В: | 220 |
| Тип споживання: | електро |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 850 |
| Глибина, мм: | 460 |
| Висота, мм: | 240 |
| Вага, кг: | 30 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Тип приладу | Млинниця |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Вага | 30 кг |