
22 698,84 ₴
Вітрина для топінгу Rauder SRV 2000/330 призначена для охолодженого зберігання топінгів та наповнювачів з температурним режимом +0…+10°C. Місткість розрахована на 10 гастроємностей GN 1/4 (гастроємності в комплект не входять).
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
| Діапазон робочих температур, °C: | 0…+10 |
| Місткість: | 10хGN1/4 (без гастроемкостей) |
| Підсвітка: | немає |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.12 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 2000 |
| Ширина, мм: | 335 |
| Висота, мм: | 435 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Настільний, Доступ до товару з одного боку |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.12 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Вага | 34 кг |