
28 908,90 ₴
Вітрина для суші Rauder LSK-103L призначена для охолодженого зберігання та демонстрації продуктів у 5 гастроємностях GN 1/2-40. Температурний режим роботи становить +4…+10°C. Модель оснащена LED-підсвічуванням, автоматичною розморозкою та лайтбоксом для яскравої презентації продукції.
Верхній випарник і електронний термостат забезпечують стабільну температуру всередині вітрини. Переднє гнуте скло відкривається, а розсувні шторки спрощують доступ до продуктів. У комплекті йдуть гастроємності. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі та пластику.
| Діапазон робочих температур, °C: | 4…+10 |
| Місткість: | 5 х GN1/3-40 |
| Підсвітка: | є |
| Тип встановлення: | настільний |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.18 |
| Напруга, В: | 220 |
| Матеріал виконання корпусу: | нержавіюча сталь |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Довжина, мм: | 1810 |
| Ширина, мм: | 510 |
| Висота, мм: | 380 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення | Доступ до товару з одного боку, Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1810 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Вага | 46 кг |