
29 670 ₴
Сокоохолоджувач Rauder JMAGIC-50 призначений для охолодження та подачі напоїв об’ємом до 50 л, включаючи соки, лимонади та коктейлі, до температури +7…+12°C. Модель оснащена активаторним типом перемішування, що забезпечує рівномірне охолодження та підтримку однорідної консистенції напою.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі для надійності та гігієнічності.
| Кількість ємностей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм однієї ємності, л: | 50 |
| Спосіб перемішування: | активаторний |
| Температура охолодження напою, °С: | +7…+12 |
| Тип підключення, В: | 220 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.300 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 520 |
| Глибина, мм: | 520 |
| Висота, мм: | 735 |
| Вага, кг: | 25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 735 мм |
| Вага | 25 кг |