

19 092 ₴
Сокоохолоджувач Rauder LMAGIC-15 призначений для охолодження та подачі напоїв, включаючи соки, лимонади та коктейлі, до температури +5…+10°C. Модель оснащена активаторним типом перемішування, що забезпечує рівномірне охолодження та підтримку однорідної консистенції напою.
Об’єм колби становить 15 л, корпус виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує надійність та гігієнічність.
| Кількість ємностей: | 1 |
| Матеріал виробу: | нержавіюча сталь |
| Об'єм однієї ємності, л: | 15 |
| Спосіб перемішування: | активаторний |
| Температура охолодження напою, °С: | +5…+10 |
| Тип підключення, В: | 220 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Потужність, кВт: | 0.15 |
| Напруга, В: | 220 |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 210 |
| Глибина, мм: | 450 |
| Висота, мм: | 665 |
| Вага, кг: | 20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Сокоохолоджувач |
| Тип сокоохолоджувача | Активаторний |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.15 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 665 мм |
| Вага | 20 кг |