
10 150,24 ₴
Диспенсер для соку Rauder ZCF303 призначений для подачі охолоджених напоїв — соків, лимонадів, компотів, коктейлів та інших напоїв. Завдяки трьом окремим ємностям модель дозволяє одночасно пропонувати кілька видів напоїв, що є ідеальним рішенням для ресторанів, готелів, фуршетів і кейтерингу.
Загальний об’єм становить 7+7+7 л. Колби виготовлені з пластику, а внутрішні охолоджувальні колби — з нержавіючої сталі (Ø 60 мм, довжина 265 мм), що забезпечує ефективне збереження прохолоди без підключення до електромережі.
| Кількість ємностей: | 3 |
| Матеріал виробу: | нерж., сталь |
| Матеріал колби: | пластик |
| Об'єм однієї ємності, л: | 7+7+7 |
| Гарантійний термін: | 12 місяців |
| Основні характеристики | |
| Країна виробник: | Китай |
| Габарити | |
| Ширина, мм: | 870 |
| Глибина, мм: | 350 |
| Висота, мм: | 565 |
| Вага, кг: | 12,4 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 870 мм |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип обладнання | Сокоохолоджувач |